Merhaba;

"Kurumsal SEO" araması ile web sayfamıza geldiniz. Bu arama da Google Adwords reklamı yapmış olsaydık şu an sizin bu tıklamanız ile min. 3,50 TL ödeme yapmıştık. Oysa ki bunu bedavaya getirdik ve işte karşınızdayız.

Eğer siz de firmanızın hizmetleri ile ilgili ya da sunmuş olduğu ürünler ile ilgili google aramalarında çıkmak istiyorsanız lütfen hemen bize ulaşın.

Onun dışında aşağıdaki makale bilgilendirme için yazılmıştır merak ediyorsanız okumanızı önemle tavsiye ederiz.

Kurumsal SEO Hakkında Bilmek İstedikleriniz

Kurumsal SEO Hizmeti Şirketi İstanbul

Google Sonuçları Nasıl Sıralıyor?

Google arama sonuçlarında 10 organik sonuç vermekte ve geri kalan Üst kısımda 3, sağ tarafta ise 8 reklam göstermektedir. Bunun dışındaki tüm sonuçlar 2. sayfa ve diğer takip eden sayfalarda çıkmaktadır. Bir çoğunuz çok nadir 2. ya da 3. sayfalar da aradığınız sonuca ulaşmışsınızdır Google ilk sayfa da hatta ilk sıralar da aramanız ile ilgili en iyi sonucu vermek için algoritmalarını geliştirmektedirler.

Reklamlar harici en iyi sonucu verme konusunda en ileri teknolojiye sahiptir ve bu sonuçları lokal olarak vermeye gayret etmekte ve her lokasyon da her arama da arama yapan kişinin en hızlı ve en doğru sonuca ulaşması için çalışmaktadır.

Kurumsal SEO Hizmeti

Sıralama da Nelere Dikkat Ediliyor?

Web sitesinin içeriğinin özgünlüğüne
Site İçi SEO yapısına 
Sitesinin hızına
Güvenilirliğine
Referanslarına ve bu liste uzayıp gidiyor fakat bu ilk 5 madde en önemlilerindendir.

Siz Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Web sitenizi inşa ederken seo alt yapısı ile yaptırmalı ve içeriklerinizi büyük bir hassasiyetle özenerek hedef kitlenizin dikkatini çekecek web sitenizde dolaşıp uzun süre geçirecek iletişim sayfasına geçerek size ulaşması ya da alışveriş sepetine gidip alışverişini sonlandırması hedef alınmalıdır. Google tüm bu sayfa içi hareketleri yüksek teknolojisi ile takip etmektedir. Güncel olarak Windows Kullanıcılarının bildiği İnternet Explorer yerini Google Chrome'a bırakmıştır ve bu tarayıcıyı kullanan kişi sayısı çok faza olduğu için rahatlıkla sayfa içi hareketleri takip edebilmektedir. Bunu dışında web site sahipleri site içi hareketler ve daha bir çok konu da sayfamı kaç kişi ne zaman ve nereden ziyaret etmiş bilgisine ulaşmak istedikleri için Google Analytics Kodlarını web sitelerine ekleyerek site içindeki hareketler hakkında detaya ulaşmakta ve elbette Google da bu hareketleri takip etmektedir.

Tüm bu takip işleyişi elbette milyar dolarlık bir teknoloji ile ileri derece bir algoritma ile tamamen otomatik olarak yapılmaktadır.

Kurumsal SEO Nedir?

Nasıl Yapıyoruz?

Bu gelişmiş algoritma gizlidir fakat Google kullanıcılarına belirli ip uçları vermekte ve onları keliteli içerik üretmeye teşfik ederek nasıl daha fazla ziyaretçiye ulaşabilecekleri hakkında bilgilendirmektedir. Biz tüm bu paylaşımlar ışında ve tecrübemizle web sitenizi Google'ın istediği seviyeye getirmek koşulu ile güvenilirliğini arttırarak üst sıralar da çıkmanızı sağlıyoruz.

Kurumsal SEO'nun Sizin İçin Önemi?

Dizi ve Film siteleri de seo dan faydalanmaktadır oyun siteleri ya da blog siteler de. Bu tür siteler her hangi bir cezalı duruma düştüklerinde domain değiştirme lüksüne sahiptir. Oysa ki Şirketlerin markaların domain değiştirme lüksü yoktur çünkü domainleri onların markasıdır. Şirketlerin ayrıca gider göstermeleri gerekmekte ve iş veren olarak kendi haklarını sözleşme ile garanti altına almak zorundadır. Böyle bir durumda Kurumsal SEO ile ilgili işini bilen bir şirketten hizmet almak ve maliyetini masraf olarak göstermek istemektedir. Böyle bir durumda hem karşılarında tüzel bir muhattap bulabilmek için SEO Hizmeti Alırken Kurumsal Bir Şirketten Destek Almak İsterler.

SEO Şirketi Nerede Olmalı İstanbul, Ankara, İzmir Fark Eder mi?

İnternet üzerinden yapılan bir iş olduğu için aslında fark etmez. Ciddi firmalar ile sözleşme zamanı zaten bir araya gelebilme şansı vardır ayrıca sözleşmeler noter aracılığı ile uzak mesafelerden de yapılabilir. Bu sebeple karşılıklı güven oluşması ve çalışacağı firmanın referanslarını teyit etmesi üzerine arzu ettiği her firma ile uzak mesafe de olsa çalışması mümkündür.

Önem Vermeniz Gereken Şeyler Var!

Negatif Anti SEO 

Ne olduğu belirsiz ya ucuzmuş şunu da bir deneyeyim diyebileceğiniz çok cazip görünen bazı teklifler ve vaatler ile karşılaşabilirsiniz. Bu tür karşılaşmalar da aklınız karışabilir ve denemek isteyebilirsiniz bunu YAPMAYIN. Ne olduğu belirsiz takibini yapamayacağınız çalışmalar olabilir bu tür çalışmalar sitenizi ilk 100 sayfa da bile görememenize sebep olabilir. Peki sonra ne mi olur siz ilk önce o ne olduğu belirsiz atarlı nickname'li bir çocuktan bile hizmet almış olabilirsiniz. Bu art niyetli kişi seo çalışması yaptığını zanneden şahıs Google'ın değişen algoritmalarından habersiz ANTİ SEO ya da Negatif SEO olarak adlandırılan ve kötü niyetli kişilerin yükselmek için sizi düşürmek için yaptıkları benzer çalışmalardan farksız halde size zarar verebilmektedir. Karşınızda muhattap bulamazsınız ve yasaklı konumdan çıkmak için dönüp dolaşıp yine bize yada bizim gibi çalışan sayılı firmaya gitmek durumunda kalırsınız. 

İLK YAPILAN ÇALIŞMA EN KOLAY OLANIDIR!

Yukarıda anlattığımız sebepleri dikkate alırsanız seo çalışması yapabilmek için ilk çalışmanın doğru kişiler tarafından yapılmasının en kolay google da yükselme çalışması olacağını görebilirsiniz. Yanlışları düzeltip yasaklı konumdan çıkartmakla uğraşmaktansa ilk baştan hedefinize en doğru şekilde markanızı tehlikeye atmadan ulaşmanız en doğrusu olacaktır.

Zaman ayırıp bu yazıyı okuduğunuz için teşekkür ederiz ve eğer seo hizmeti almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

SEO Şirketi

Tüm soru ve görüşlerinizi
bize iletebilirsiniz

bilgi@radikalmedya.com

Kurumsal SEO Adres

 Kurumsal SEO Şirketi İletişim

 

Kurumsal SEO Firması Nedir?