SEO Bloğu Güncel Teknikler ve Bilgiler

SEO Bloğumuzda Bir çok konuya değinmekteyiz Site içi ve Site Dışı seo çalışmaları, BackLink Ağ Yapıları, Joomla ve Wordpress Yönetimi, Photoshop kullanımı yanında Bilgi Güvenliği ile ilgili de sizlerle paylaşımlar da bulunarak ihtiyaç duyduğunuz bilmek istediğiniz konular da sizlere mümkün olduğunca güncel içerik sağlamaya çalışıyoruz. Bizi sosyal medyada takip ederek yeni makalelerimizden en hızlı şekilde haberdar olabilirsiniz.

Anahtar Kelime Yoğunluğu Nedir Nasıl Olmalıdır?

Anahtar Kelime

Hazırladığınız sayfalar da Anahtar Kelime Yoğunluğu Nasıl Olmalıdır konusu çok derin bir konuymuş gibi üstüne düşülsede aslında bsit bir mantığı vardır.

Kitap okuduğunuz zaman bir yazar durmadan o an için her neyden bahsediyorsa örneğin "Pencereden Baka kaldım kar yağarken dışarı da lapa lapa" gibi, şimdi yazar durmadan pencere, pencereden bakıyorum, pencere den bakarken hava buz bırrrr, pencere mencere, gibi durmadan kendini tekrar eden bir durum söz konusu olsa okumaya devam eder misiniz ya da yazar ile alakalı görüşünüz ne olur? bu sebeple makale yazarken ya da web sitenizin tanıtım sayfalarını ya da ürün sayfalarını hazırlarken cümle düşüklüğü yapmamaya ve gereksiz yere durmadan anahtar kelimenizi kullanmaktan vaz geçmelisiniz.

Peki bu işin bir standartı yok mu derseniz rekabetin yüksek olduğu anahtar kelimele de %2 ve altı rekabetin az olduğu anahtar kelimeler de ise %4 civarı kullanım mantıklı olacaktır.

Add a comment

Google İlk Sayfa da Reklam Vermeden Seo İle Nasıl Çıkılır

Google İlk Sayfa da Nasıl Çıkarım?

Google ilk sayfa da reklam vermeden çıkmak web sitesi olan herkesin arzu ettiği bir şey. Fakat maalesef Google ilk sayfa da her anahtar kelime de sadece 10 sonuç gösteriyor ve geri kalan her sonuç arka sayfalar da kalarak hedefine ulaşamıyor. Böyle olunca ortaya ciddi bir rekabet çıkıyor çünkü 11. 10. olmaya çalışırken 5. 1.'nin yerine geçmeye 1. de yerini kaybetmemeye çalışarak arka plan da inanılmaz çalışmalar yapılıyor. Peki nedir bu çalışmalar ne yaparak Anahtar kelimeleriniz de Google ilk sayfa da çıkabilirsiniz?

Add a comment

Tüm soru ve görüşlerinizi
bize iletebilirsiniz

bilgi@radikalmedya.com

Kurumsal SEO Adres

 Kurumsal SEO Şirketi İletişim

 

Kurumsal SEO Firması Nedir?